Honda Orjinal Yedek Parça

Honda Orjinal Yedek Parça, Orjinal Yedek Parçaları en yüksek kalite dünya standartlarında üretilen ve en iyi performans ve en uzun servis ömrü sağlamaktadır.

Orjinal Yedek Parçalar, Honda aracınızdan beklenilen konforu ve performansı garantiler ve kaliteye dayalı uzun kullanım ömrü sağlar.

Orjinal Yedek Parça, tasarımı, emniyeti, kalitesi, sürüş güvenliği, teknolojisi, çevreye duyarlılığı, dayanıklılığı ve verimliliği gibi daha tasarım aşamasında düşünülmüş ve üretimi buna göre gerçekleştirilmiş aracınız için en uygun parçadır. Bu nedenle aracınızdaki sürüş güvenliğiniz için vazgeçilmez bir olgudur.

Orjinal Yedek Parça ile aracınızın ilk günkü değeri korunur.
Kullanım süresi daha sağlam ve kaliteli olduğundan daha uzundur ve uzun vadede çok daha ekonomiktir.

Dayanma testlerinden geçirilmiş parçalar;

. En yüksek kaliteye
. Maksimum güvenliğe
. % 100 garanti güvenliğine
. Uzun kullanım ömrüne
. Seri üretimde kullanılan parçalarla birebir aynı özelliklere sahiptir.

Honda Orjinal Yedek Parçalar

Honda Fren Parçaları
Her gün beklenilen konforu ve performansı sağlayan Honda aracınızda, fren sistemi en önemli güvenlik özelliğidir.

Honda Hava Filtresi
Hava filtreleri, Orjinal olmayan filtrelere göre %0.5 daha iyi filtre edebilmektedir.

Honda Polen Filtresi
Polen filtresi ile daha temiz bir hava solumanız sağlanırken, toz ve polen etkin şekilde azaltılır ve sürüş sırasındaki konfor artırılır.

Honda Egzoz
Egzozların üretiminde, maksimum kullanım ömrünü garantileyen yüksek kalitede paslanmaz materyaller ve çift taraflı alümünize metal tabakaları kullanılır.

Honda Kayış ve Gergiler
Eksantrik / Triger kayışı (triger/zamanlama) veya gergi mekanizmasında meydana gelebilecek beklenmeyen bir kopma, uzama veya hasar, piston ve subapların kontrolsüz hareketine ve sonucunda subapların pistona çarpmasına neden olur. Bunun sonucu olarak onarımı çok pahalı olan motor parçalarında hasarlar meydana gelebilir.
 
Honda Kaporta Parçaları
Kaporta parçaları aracın içini, dışarıdan gelen etkilere karşı korur ve güvenlik ile araç estetiğini birlikte sağlar. Aracın birçok kaporta parçası diğerleri ile düzgün bir şekilde monte edilebilmeli ve kullanım ömrü için gerekli kurallara uymalıdır. Bu kriterlere uymak için; tüm parçaların boyutlarının standart olması ve kaliteli malzemelerden üretilmesi gereklidir.

Honda Debriyaj Balatası
Debriyaj balatası, motorun gücünü tekerleklere iterek aracınızın hareket etmesini, hızlanmasını, yavaşlamasını veya aracın durmasını sağlayan bir parçadır. Bu işlevleri yerine getirirken volan ile temasta olan debriyaj parçaları, sürtünmenin olduğu yüksek sıcaklıklarda (200 – 400°C) çalışır. Dolayısıyla debriyaj balatası yüksek sıcaklığa ve sürtünmeye karşı dayanıklı olmalıdır.

Honda Yağ Filtresi
Otomobilin çalışan parçalarından titreşimle kopan veya motor içindeki yakıtın yanma öncesinde sıkıştırılırken yanma odasından kaçarak yağa karışan partiküller motora zarar vermeden yağ filtresi tarafından tutulur. Genel olarak filtrasyon kabiliyeti arttıkça, kullanım süresi azalmaktadır.

Honda Yakıt Filtresi
Kirli yakıt, yakıt pompalarına, enjektörlere ve dolayısıyla motorunuza zarar verebilir. Orjinal yakıt filtreleri, benzin ve motorini toz, pas, su ve yakıt deposundaki tortulardan ve kirlerden arındırır, temiz tutar.

Honda Silecek
Her silecek, otomobil tasarımcılarının belirlemiş olduğu teknik değerleri taşımak zorundadır. Uygulanan rüzgâr testlerinde aerodinamik dayanıklılık koşullarına sahip olmalıdır. Çok yüksek hızlarda bile sileceklerin rahatlıkla çalışabilmesi gerekir. Önemli olan diğer bir konu ise, sileceklerin otomobil camı üzerinde silinmesi gereken bölümü tam olarak silebilmesidir.

Honda Buji
Bujilerin kalite ve dizaynı motor performans ve güvenilirliğini belirler. Orjinal bujiler yanma prosesini ve egzoz emisyon değerlerini pozitif şekilde etkiler. Bujiler aracın çalıştırılması, motor performansı ve kullanım ömrü, yakıt tüketimi ile egzoz gazlarının içeriği konularında da etkilidir.

Honda Amortisör
Hangi yol koşullarında olursa olsun, amortisörlerin işlevi dört tekerlekle yol üzerinde her zaman güvende olmanız için lastik yol tutuşunun asla bozulmamasını sağlamaktır. Amortisörler, yük dağılımına ya da yolcu sayısına bakmaksızın yüksek yol tutuşu sağlar.

Neden Honda Orjinal Yedek Parça ?
Honda Orjinal Yedek Parçaları, her bir model için özel olarak üretilir, kalite ve dayanıklılık açısından zorlayıcı testlerden geçerler.

Honda Orjinal Yedek Parçalarının kullanılması; araçlarınızın performans ve verimliliğinin sürekli olmasını sağlamak açısından önem taşır.

Honda tarafından temin edilen Orjinal Yedek Parçalar, aracınızın ömrünü uzatır, araçtan alınacak maksimum performansı garanti ederken, ikinci el değerini korur ve sürüş güvenliğini sağlar.

Güvenliğiniz için...

» MOTOR YAĞI hakkında bilgiler...
» TRİGER KAYIŞI hakkında bilgiler...
» FRENLER hakkında bilgiler...
» AMORTİSÖR hakkında bilgiler...
» LASTİK hakkında bilgiler...
» AKÜ hakkında bilgiler...
»
KLİMA hakkında bilgiler...

 

Honda Civic Orjinal Yedek Parça

Honda Accord Orjinal Yedek Parça

Honda Jazz Orjinal Yedek Parça

Honda City Orjinal Yedek Parça

Honda CRV Orjinal Yedek Parça

Honda HRV Orjinal Yedek Parça

 

Bakım Fiyat Teklifi

Servis Randevusu